AK350050 HLAK35 - Aansluitklem 5p 35mm2
Prijs: € 69,70 (bruto prijs excl. btw)
Uitleg product

Uitleg product
| Hoogte: | 55 mm |
| Breedte: | 120 mm |
| Diepte: | 44 mm |
| Kleuren: | Bruin, Zwart, Grijs, Blauw, Groen |
| Aantal polen: | 5 |
| Aantal aansluitingen per pool: | 2x25mmq + 2x35mmq |
| Aderdoorsnede: | Tot 35 mmq |
| Bevestiging: | 35 mm DIN-rail |