AK350020 HLAK35-4/8 - Aansluitklem 4p 35mm2
Prijs: € 55,10 (bruto prijs excl. btw)
Uitleg product

Uitleg product
| Hoogte: | 55 mm |
| Breedte: | 100 mm |
| Diepte: | 44 mm |
| Kleuren: | 3x Grijs, 1x Blauw |
| Aantal polen: | 4 |
| Aantal aansluitingen per pool: | 2x25mmq + 2x35mmq |
| Aderdoorsnede: | Tot 35 mmq |
| Bevestiging: | 35 mm DIN-rail |