AK250050 HLAK25 - Aansluitklem 5p 25mm2
Prijs: € 27,44 (bruto prijs excl. btw)
Uitleg product

Uitleg product
| Hoogte: | 44 mm |
| Breedte: | 100 mm |
| Diepte: | 42 mm |
| Kleuren: | Bruin, Zwart, Grijs, Blauw, Groen |
| Aantal polen: | 5 |
| Aantal aansluitingen per pool: | 4x25mmq |
| Aderdoorsnede: | Tot 25mmq |
| Bevestiging: | 35mm DIN-rail |