AK250030 HLAK25-4/8 - Aansluitklem 4p 25mm2 4xgr
Prijs: € 24,64 (bruto prijs excl. btw)
Uitleg product

Uitleg product
| Hoogte: | 44 mm |
| Breedte: | 80 mm |
| Diepte: | 42 mm |
| Kleuren: | 4x Grijs |
| Aantal polen: | 4 |
| Aantal aansluitingen per pool: | 2x16mmq + 2x25mmq |
| Aderdoorsnede: | Tot 25mmq |
| Bevestiging: | 35mm DIN-rail |