AK250013 HLAK25-1/2 - Aansluitklem 1p 25mm2 groen
Prijs: € 7,04 (bruto prijs excl. btw)
Uitleg product

Uitleg product
| Hoogte: | 44 mm |
| Breedte: | 21 mm |
| Diepte: | 42 mm |
| Kleur: | Groen |
| Aantal polen: | 1 |
| Aantal aansluitingen: | 4x 25mm² |
| Aderdoorsnede: | tot 25mm² |
| Bevestiging: | 35mm DIN-rail |