AK250010 HLAK25-1/2 - Aansluitklem 1p 25mm2 zwart
Prijs op aanvraag
Met deze klemmen kunt u zelf een gewenste aansluitklem samenstellen door ze eenvoudig aan elkaar te schuiven.

Met deze klemmen kunt u zelf een gewenste aansluitklem samenstellen door ze eenvoudig aan elkaar te schuiven.
| Hoogte: | 44 mm |
| Breedte: | 21 mm |
| Diepte: | 42 mm |
| Kleur: | Zwart |
| Aantal polen: | 1 |
| Aantal aansluitingen: | 4x 25mm² |
| Aderdoorsnede: | tot 25mm² |
| Bevestiging: | 35mm DIN-rail |