AKVB400 Fasenverdeelblok 400A
Prijs: € 88,10 (bruto prijs excl. btw)
Uitleg product

Uitleg product
| Hoogte: | 95,5 mm |
| Breedte: | 44,5 mm |
| Diepte: | 49 mm |
| Kleur: | Grijs |
| Aantal polen: | 1 |
| Aantal aansluitingen In: | 1x 185 mm² |
| Aantal aansluitingen Uit: | 4x 10 mm², 5x 16 mm², 2x 35 mm² |
| I nom.: | 400A |
| Beschermingsklasse: | IP20 |
| Bevestiging: | 35 mm DIN-rail |