AKVB160 Fasenverdeelblok 160A
Prijs: € 67,60 (bruto prijs excl. btw)
Uitleg product

Uitleg product
| Hoogte: | 92 mm |
| Breedte: | 35 mm |
| Diepte: | 49 mm |
| Kleur: | Grijs |
| Aantal polen: | 1 |
| Aantal aansluitingen In: | 1x 70 mm² |
| Aantal aansluitingen Uit: | 6x 16 mm² |
| I nom.: | 160A |
| Beschermingsklasse: | IP20 |
| Bevestiging: | 35 mm DIN-rail |